ZAPROSZENIE DO WSPÓŁPRACY

Od początku istnienia naszej firmy starannie dobieraliśmy producentów, z którymi współpracujemy. Chcieliśmy być pośród najlepszych, tych, którzy wyznaczają trendy, którzy co sezon są o krok przed konkurencją. Takie ekskluzywne grono mobilizuje do ciągłego rozwoju, dlatego dziś chcemy zaprosić do współpracy najlepszych partnerów: kreatywnych projektantów z inspirującymi pomysłami, zdolnycharchitektów o otwartych głowach, oraz poważnych inwestorów stawiających na jakość.

Benjamin Moore – lider farb na rynku amerykańskim i Ralston – rodzinna firma i zarazem lider w Europie. To tylko dwójka z naszych kilkunastu partnerów, dzięki którym możesz kreować domową rzeczywistość swoich Klientów. Dlaczego warto podjąć z nami współpracę?

Jeśli jesteś projektantem wnętrz, będziesz mieć okazję współpracować z realnym dyktatorem trendów kolorystycznych. Benjamin Moore to partner, z którym w wystroju wnętrz nie ma rzeczy niemożliwych. Wierzymy w Twoją nieograniczoną wyobraźnię. Wiemy jednocześnie, że nasze produkty to niepowtarzalna gama kolorystyczna, nieograniczone eksperymenty z barwą i najnowsze trendy zainspirowane podróżami w najdalsze zakątki świata! Takie połączenie to gwarancja rozwoju Twojego talentu i pole do ekspresji najbardziej śmiałych i barwnych pomysłów.

Jeśli jesteś architektem, na swoją dotychczasową pracę spojrzysz z innej perspektywy. Mamy kolory, które zmieniają się w zależności od pory dnia i kąta padania promieni słonecznych. Innowacyjność to obowiązkowy element każdego naszego produktu i teraz dzięki swoim projektom możesz tę innowacyjność wydobywać i eksponować. Gwarantujemy zniewalający efekt!

Jeśli jesteś inwestorem, musisz wiedzieć, że decydujesz się na najwyższą, światową jakość i wieloletnią tradycję. Na niesamowitą wydajność farb i ich doskonałą siłę krycia. Oprócz tego nasze tynki dekoracyjne, tapety i sztukateria nadadzą wnętrzom Twoich inwestycji prestiżowy, wysublimowany charakter. Wszystko przy zachowaniu najwyższych standardów i poszanowaniu ekologii (oraz braku ryzyka pojawienia się reakcji alergicznych u użytkowników Twoich lokali).

Zapraszamy do kontaktu wszystkich profesjonalistów w swoim fachu – oferujemy atrakcyjne warunki współpracy i rozwój w ekskluzywnym otoczeniu marek z najwyższej półki!