Color Samples – Tester kolorów 200

Category: Dostępność: Na magazynie

Opis

Tester kolorów. Półmat.

Opis: wewnętrzna farba akrylowa pełniąca rolę testera kolorów przed finalnym malowaniem ściany, sufitu lub całego wnętrza. Produkt daje możliwość przetestowania wybranego odcienia na niewielkim fragmencie podłoża, co ogranicza koszty i eliminuje możliwość pomyłki w przypadku wyboru koloru niezgodnego z oczekiwaniami. Tester pozwala na weryfikację odcienia na ścianie w warunkach specyficznego oświetlenia panującego we wnętrzu.

Uwaga: ze względu na różnice w rodzaju, jakości oraz stopniu połysku farby służącej do finalnego wykończenia całej powierzchni, a analogicznymi parametrami testerów COLOR SAMPLES 200, kolor próbki na ścianie może odbiegać od odcieni przedstawionych na wzorniku. Różnica może być szczególnie widoczna w przypadku zastosowania farb o stopniu połysku pełny mat lub mat (w porównaniu z półmatowym wykończeniem COLOR SAMPLES 200).

Zastosowanie: gruntowane lub malowane powierzchnie ścian lub sufitów. Produkt nie jest przeznaczony do wykonywania miejscowych poprawek.

Kolorystyka: bazy pozwalające uzyskać pełną gamę odcieni (również z wzorników: Affinity® i Williamsburg®) w innowacyjnym, ekologicznym systemie barwienia GENNEX® Platform.

Stopień połysku: półmat.

Wydajność: ok. 2.5-3 m2/opak.

Opakowania: 0,24 l.

Bądź pierwszą osobą, która doda recenzję “Color Samples – Tester kolorów 200”

Recenzje

Do tej pory nikt nie napisał recenzji.